Суд у Львові відправив інваліда до слідчого ізолятора на 15 діб

13:20 1 червня 2017 р.

Прокурор звільнив у Червонограді інваліда зі слідчого ізолятора

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 1 червня: «Червоноградською місцевою прокуратурою під час перевірки в ізоляторі тимчасового тримання Жовківського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції виявлено факт незаконного поміщення та утримання в зазначеній спеціальній установі поліції чоловіка, який виявився інвалідом другої групи. Як з’ясовано прокурором, останнього поміщено туди на підставі постанови Франківського районного суду Львова, згідно з якою його притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення у виді адміністративного арешту терміном 15 діб».

«Враховуючи, що вимогами чинного законодавства не передбачено застосування адміністративного арешту до інвалідів першої та другої груп, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Жовківського відділення поліції незаконно утримувану особу було звільнено з ІТТ негайно. Одночасно, на постанову районного суду прокурором внесено апеляційну скаргу», – повідомили також сьогодні, 1 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу