Суд у Львові розгляне справу про оренду землі вартістю понад мільйон гривень

16:45 29 серпня 2017 р.

Прокуратура зауважила порушення Земельного кодексу України.

Самбірська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Львівської області з позовом в інтересах Самбірської районної державної адміністрації до Вільшаницької сільської ради та суб’єкта господарювання про визнання недійсним рішення ради та договору оренди земельної ділянки загальною площею 90 га та вартістю понад мільйон гривень. Про це повідомили сьогодні, 29 серпня, в прокуратурі Львівської області, де також конкретизували, що ця ділянка знаходиться на території Вільшаницької сільської ради (за межами населеного пункту).
«Встановлено, що цю земельну ділянку, яку не винесено в натурі, а лише в певних площах, без встановлення її місця розташування, органами виконавчої влади надано вищезгаданому суб’єкту господарювання для використання на власний розсуд. Це і спричинило порушення Земельного кодексу України в частині повноважень органів виконавчої влади та стало підставою для звернення прокуратури до суду», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу