Суд у Львові розглядає позов про ділянку вартістю понад 14 мільйонів гривень

10:30 28 серпня 2017 р.

Правоохоронці встановили, що комунальне підприємство користується земельною ділянкою безплатно.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 28 серпня, що обласний Господарський суд розпочав розгляд її позову про визнання недійсними ухвал, договорів та повернення земельної ділянки, що знаходиться на вулиці Антонича у Львові вартістю понад 14 мільйонів гривень у власність громади Львова. В прокуратурі з'ясували, що Львівська міськрада виключила цю ділянку з переліку призначених для продажу на аукціонах та безоплатно надала у постійне користування комунальному підприємству для здійснення торгівлі спільно зі ще однією приватною фірмою.

У прокуратурі також стверджують: «Встановлено, що комунальне підприємство також звільнялось від сплати земельного податку за користування 0,6 га території, яка у подальшому перейшла в користування до вказаного суб’єкта підприємницької діяльності безоплатно, поза конкурсом і за яку фактично не здійснюється сплата до бюджету будь-яких платежів. За цим фактом прокуратурою Львівської області також розпочато досудове розслідування, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України, яке триває».

Про це поінформували в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу