Суд у Львові призначив іспитовий термін викладачам
10:15 8 січня 2019 р.
Шевченківський районний суд у Львові
Фото: old.court.gov.ua
Шевченківський районний суд у Львові визнав трьох викладачів одного вищих навчальних закладів винними в скоєнні інкримінованих їм злочинів.
У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили у вівторок, 8 січня: «Прокуратурою Львівської області здійснювалось процесуальне керівництво та підтримувалось державне обвинувачення у суді стосовно трьох викладачів одного із Львівських вищих навчальних закладів, які обвинувачувалися у вчиненні злочинів, передбачених частиною 3 статті 28 (вчинення злочину організованою групою) й частиною 4 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України».
«Троє викладачів одного вищих навчальних закладів ще у 2013 році вимагали та одержували неправомірну вигоду від студентів за здачу заліково-екзаменаційної сесії. Загальна сума неправомірної вигоди становила близько 170 тисяч гривень», – поінформували також у прокуратурі.
«Вироком Шевченківського районного суду Львова обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованих їм злочинів і призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі та на підставі статті 75 Кримінального кодексу України (звільнення від відбування покарання з випробуванням) звільнено з встановленням іспитового строку – два роки. Прокуратурою області вирішується питання щодо оскарження цього вироку суду у апеляційному порядку», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
