Суд у Львові позбавив волі двох шахраїв

10:05 14 листопада 2017 р.

Будинок правосуддя на вулиці Чоловського, в якому, зокрема, розташований Галицький районний суд Львова

Будинок правосуддя на вулиці Чоловського, в якому, зокрема, розташований Галицький районний суд Львова
Фото: mapio.net

Прокуратура довела провину аферистів, які, користуючись довірою громадян, вводили їх в оману та укладали договори про пайову участь на будівництво житлового будинку у Львові.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 14 листопада: «За участі прокуратури області, Галицьким районним судом Львова завершено розгляд справи стосовно організаторів злочинного угрупування, члени якого, користуючись довірою громадян, вводили їх в оману та укладали договори про пайову участь на будівництво житлового будинку у Львові. Отримавши кошти на пайові внески за квартири, шахраї не оприбутковували їх в касі, а привласнювали та використовували на власні потреби.

«Крім цього, організатори злочинного угрупування, зловживаючи службовим становищем, підробляли документи, ухилялись від сплати податків та легалізовували кошти, одержані злочинним шляхом. Всього, у період з травня 2004 по квітень 2006 року, зловмисники заволоділи чужими коштами на загальну суму 10 мільйонів гривень. Завдяки принциповості державного обвинувача, Галицький районний суд Львова виніс одному із чоловіків вирок – 13, а іншому 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна та відшкодуванням завданої потерпілим матеріальної школи у повному обсягу», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів