Суд у Львові повернув сільській громаді 39,8 га

10:35 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 396

Господарський суд Львівської області
Фото: wikipedia.org

Радехівська місцева прокуратура виявила протиправне рішення Черницької сільської ради Бродівського району, яким одному із господарюючих товариств передано на утримання (догляд) та збереження спадкове майно, а саме сільгоспугіддя загальною площею 39,8 га.

Про це повідомили в п’ятницю, 11 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Всупереч положенням земельного та цивільного законодавства, сільська рада протиправно розпорядилася землями сільськогосподарського призначення, власники яких померли, а спадкоємці за законом чи заповітом відсутні чи не прийняли спадщину. На усунення допущених порушень, місцева прокуратура пред’явила позов, який рішенням господарського суду Львівської області області повністю задоволено».

«Оскаржуване рішення органу місцевого самоврядування визнано незаконним та скасовано, визнано недійсним договір на управління спадщиною, укладений на виконання оскаржуваного рішення, а товариство зобов’язано повернути згадані землі територіальній громаді. Відтак, завдяки заходам, вжитим прокуратурою на стадії реального виконання судових рішень, судове рішення повністю виконано, підприємством повернуто в розпорядження територіальної громади вищевказані землі сільськогосподарського призначення загальною площею 39,8 га вартістю 25 мільйонів 648 тисяч гривень», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:33 17 січня 2019 р.

«Чорні реєстратори» маніпулюють землею у Трускавці

Газета «Джерела Трускавця» і громадська організація «Рада міста» апелюють до медіаспільноти і керівників правоохоронних органів Львівської області задля зупинення рейдерської схеми захоплення земельної ділянки, що належить територіальній громаді Трускавця, і покарання винуватців.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 1038