Суд у Львові повернув державі 61,3 гектара землі

11:00 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 783


Фото: foursquare.com

Господарський суд Львівської області розглянув позов Городоцької місцевої прокуратури до Маличицької сільради в Яворівському районі, яка надала у оренду одному з підприємств земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 61,3 гектара вартістю майже 400 тисяч гривень.

Про це повідомили сьогодні, 15 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокуратура у суді вимагала визнати таке рішення органу місцевого самоврядування недійсним та зобов’язати суб’єкта господарювання звільнити вказану ділянку. У ході судового розгляду, відповідальні особи сільської ради прийняли рішення про припинення дії договору».

«Крім цього, між відповідачами підписано акт приймання-передачі, відповідно до якого вказані землі у належному стані повернуто орендодавцю. Відтак, у зв’язку із добровільним виконанням сторонами позовних вимог прокурора та усуненням виявлених порушень, провадження у справі закрито», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:00 11 грудня 2018 р.

56% опитаних не знають, що за секс без згоди загрожуватиме до 15 років

56% українок та українців навіть не чули про зміни з 11 січня 2019 року у Кримінальному і Кримінальному процесуальному кодексах України, які передбачають покарання за секс без згоди.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 210