Суд у Львові повернув державі 0,15 гектара в Брюховичах

11:08 24 грудня 2013 р.


Фото: lesovod.org.ua

Цю земельну ділянку відчужено на користь ТзОВ «Новобуддизайн» на підставі незаконних рішень.

Прес-служба міської прокуратури повідомляє у вівторок, що Шевченківським райсудом Львова винесено рішення у справі за позовом прокурора цього ж району про витребування у фізичної особи земельної ділянки площею 0,15 га у Брюховичах, відчужену на підставі незаконних рішень тамтешньої селищної ради на користь ТзОВ «Новобуддизайн». Однак суд задоволив позовні вимоги прокурора та зобов’язав особу-набувача повернути цю ділянку у розпорядження держави в особі Кабінету Міністрів України.

Принагідно прес-служба міської прокуратури нагадує – ще 0,7 га брюховицьких земель, проданих ТзОВ «Новобуддизайн», також постановлено повернути у державну власність рішенням Апеляційного суду Львівської області, яке залишено у силі Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Як повідомляв «Щоденний Львів», мешканці Брюховичів просили негайного відреагувати на ситуацію, що склалася у лісовому масиві за вул. Незалежності - Ряснянська, де розпочалося злочинне, масове вирубування дерев під будівництво приватних котеджів.

dailylviv.com

До теми

16:23 14 січня 2021 р.

З літака не втечеш: іракці-нелегали полетіли примусово зі Львова в Багдад

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» і примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул - Багдад.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу