Суд у Львові оштрафував депутатів обласної й міської рад

11:10 5 липня 2017 р.

Галицький районний суд у Львові визнав винними депутатів Львівської обласної та міської рад у порушенні вимог фінансового контролю.

Депутат Львівської обласної ради несвоєчасно, без поважних причин не повідомив на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані – придбання приміщення у Львові вартістю 1,5 млн. гривень, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Натомість депутата Львівської міської ради притягнуто до адміністративної відповідальності за несвоєчасне, без поважних причин подання на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі прокуратури Львівської област, де також запевнили: «За наслідками судового розгляду до винних застосовано стягнення у вигляді штрафу. Рішення судів набрали законної сили».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів