Суд у Львові оштрафував червоноградця за ухилення від сплати податків і розтрату вугілля

13:00 25 листопада 2015 р.


Фото: newsonline24.com.ua

Для імітації законності постачання за бюджетні кошти кам’яного вугілля було створено дві фіктивні фірми.

Податковими міліціонерами Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України поставлено крапку у справі ухилення від сплати податків та незаконного привласнення і розтрати ввіреного на матеріальне зберігання вугілля 34-річним мешканцем Червонограда – повідомили сьогодні, 25 листопада, в облуправлінні ДФС, де також поінформували:

«Орієнтовна вартість пального становить близько 9 мільйонів гривень. Правоохоронці встановили, що для імітації законності постачання за бюджетні кошти кам’яного вугілля, було створено дві фіктивні фірми. Через них і відбувалась легалізація привласненого у держпідприємства вугілля та реалізація його підприємствам реального сектору економіки. Окрім привласнення, така діяльність призводила до несплати податків вказаними фірмами та виведення значних сум у тіньову економіку.

Лабораторний аналіз зразків вугілля показав невідповідність кількісним і якісним показникам, визначеним державними стандартами та тендерними вимогам. На сьогодні Залізничним районним судом міста Львова винесено вирок – штраф у розмірі п’ятнадцять тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 тисяч гривень), два роки іспитового  строку з позбавленням права обіймати певні посади, займатись діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно-розпорядчих та господарсько-фінансових функцій терміном один рік».

Про це повідомили сьогодні, 25 листопада, на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу