Суд стягнув зі львівського підприємства 346 тисяч гривень

11:48 17 жовтня 2018 р.


Фото: foursquare.com

Завдяки прокуратурі зі львівського підприємства стягнуто на користь держави близько 346 тисяч гривень

Про це повідомили в середу, 17 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Йдеться про відшкодування збитків завданих державі внаслідок невиконання умов договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва, а саме – очисних споруд на вулиці Персенківка, 19 у Львові. Цьогоріч, 31 травня, керівником Львівської місцевої прокуратури №1 пред’явлено позов до господарського суду Львівської області у інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області».

«Відповідно до умов договору сторони дійшли згоди, що покупець зобов’язується завершити будівництво об’єкта (без збереження первісного призначення) та ввести його у експлуатацію до 23 вересня 2015 року. Проте, після проведеної продавцем (районним відділом Фонду державного майна України у Львівській області) 24 вересня 2015 року перевірки виявлено порушення», – поінформували також у прокуратурі.

«Як наслідок – складено акт, де зафіксовано невиконання покупцем умов договору. Відтак, рішенням господарського суду Львівської області від 22 березня 2016 року згаданий договір розірвано», – розповіли також у прокуратурі

«Окрім цього, за наслідками проведеної незалежної інвентаризації обладнання, яке було передано фірмі згідно договору купівлі-продажу, виявилось, що сума завданих державі збитків становить 345 276 гривень. Рішенням господарського суду Львівської області позовні вимоги Львівської місцевої прокуратури повністю задоволено, а держбюджет поповнився на майже 346 тисяч гривень», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

13:18 15 червня 2021 р.

У Львові СБУ затримала керівників стратегічного підприємства Міноборони (відео)

У Львові Служба безпеки України викрила корупційний механізм, організований посадовцями державного підприємства Міністерства оборони України. За попередніми підрахунками, зловмисники завдавали державі збитки на пів мільйона гривень щомісяця.

Рубрика: Закон

13:37 14 червня 2021 р.

На Прикарпатті кримавторитета посадили в ізолятор, а потім перевезуть в іншу колонію

Повідомили про підозру кримінальному «авторитету» за те, що підбурював засуджених масово порушувати правила поведінки та поширював свій злочинний вплив.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу