Суд скасував ухвалу Львівської міськради про оренду приміщення й ділянки

11:18 29 червня 2017 р.

У прокуратурі Львівської області запевнили: «Територіальній громаді Львова з незаконного володіння повернуто нежитлове приміщення площею близько 850 квадратних метрів та земельну ділянку площею 0,169 га загальною вартістю понад 2,6 млн. гривень».

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 29 червня: «З метою захисту інтересів територіальної громади Львова місцева прокуратура №2 звернулася до суду і позовною заявою про витребування з незаконного володіння особи комунального майна, а саме приміщення загальною площею близько 850 квадратних метрів та балансовою вартістю 460 тисяч гривень, а також скасування державної реєстрації права власності. У квітні 2017 року Шевченківський районний суд у Львові підтримав позицію прокурора та задовольнив вказану позовну заяву повністю».

«Окрім цього, прокурором було також вивчено питання правомірності відведення земельної ділянки, на якій розташована вказана будівля та надання її в оренду. Встановлено, що ухвалою Львівської міської ради від 23 жовтня 2014 року особі було надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею близько 0,169 га та вартістю 2,2 млн. гривень для реконструкції та обслуговування нежитлових будівель за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для подальшого використання як землі житлової забудови», – поінформували також у прокуратурі.

«Львівська міська рада затвердила 19 червня 2015 року своєю ухвалою проект землеустрою щодо відведення вказаної земельної ділянки та її надано в оренду терміном на 10 років. Відтак, прокуратура оскаржила в суді зазначені ухвали міської ради та укладений на їх виконання договір, оскільки земельну ділянку надано з порушенням її цільового призначення, без проведення торгів, тоді як на ній знаходилась будівля, що перебувала у комунальній власності. За таких обставин, доводи прокурора визнані судом обґрунтованими, у зв’язку з чим позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі, а ухвали Львівської міської ради визнано протиправними та скасовано», – повідомили також сьогодні, 29 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу