Суд скасував рішення виконкому Львівської міської ради

11:15 8 червня 2017 р.

Окружний адміністративний суд розглянув позов прокуратури стосовно рішення виконавчого комітету Львівської міської ради щодо розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у Львові й визнав його протиправним.

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, у прокуратурі Львівської області, де також поінформували: «11 листопада 2016 року рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №1025 був затверджений «Порядок розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у Львові». Зокрема, запроваджено юридичним особам та фізичним особам-підприємцям обов’язкову процедуру виготовлення та погодження дозвільними органами Львівської міської ради – деп.артаментом містобудування, а у межах історичного ареалу – управлінням охорони історичного середовища паспортів розміщення малих архітектурних форм, а також процедуру їх демонтажу комунальним підприємством «Адміністративно-технічне управління».

«У той же час, вказаний «Порядок» суперечить Законам України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» та «Про охорону культурної спадщини», а також те, що при його прийнятті виконавчий комітет вийшов за межі наданих законом повноважень. Відтак Львівська місцева прокуратура №1 звернулася до Львівського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом про визнання протиправним та скасування вказаного рішення виконавчого органу міської ради», – розповіли також у прокуратурі.

«У подальшому, завдяки активній позиції прокуратури Львівської області в суді, в травні поточного року постановою суду зазначений позов прокуратури задоволено повністю. За таких обставин, органами прокуратури Львівської області попереджено втручання органів місцевого самоврядування в підприємницьку діяльність суб’єктів господарювання щодо необхідності отримання дозвільних документів, які не передбачені законами», – повідомили також сьогодні, 8 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:20 27 лютого 2021 р.

Поблизу джерела на вул. Замковій у Львові викрили закладника наркотиків

26 лютого оперативники кримінальної поліції Львівського районного управління поліції поблизу джерела на вулиці Замковій виявили чоловіка, який саме робив закладки наркотичних речовин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу