Суд позбавив громадську організацію на Львівщині мисливських угідь

12:45 3 липня 2018 р.


Фото: vectornews.net

Прокуратура довела в суді незаконність отримання у користування громадською організацією понад 21 тисяч гектарів мисливських угідь на Бродівщині.

Про це повідомили у вівторок, 3 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Київський апеляційний господарський суд підтримав правову позицію прокуратури Львівської області, яка виявила факт незаконного отримання громадською організацією для використання 21 тисяч 733 гектарів мисливських угідь на території Бродівського району. Постановою суду апеляційної інстанції залишено без змін рішення господарського суду Києва, яким було задоволено позовну заяву заступника прокурора Львівської області, який вимагав визнати незаконним рішення Львівської обласної ради та недійсним договір про умови ведення мисливського господарства».

«Прокуратура довела, що без встановленої законом процедури погодження із власниками або землекористувачами земель запасу, резервного фонду, паїв тощо, вони (землі) були передані у користування громадській організації для ведення мисливського господарства. Ці землі розташовані на території 15-ти населених пунктів Бродівського району», – поінформували також у прокуратурі.

«За результатами пред’явлених прокурорами семи позовних заяв на даний час судами уже постановлено п’ять судових рішень, відповідно до яких підтверджено незаконність надання у користування мисливських угідь загальною площею 115 тисяч 565 гектарів, із яких 93 тисяч 832 гектарів уже повернуто з незаконного користування. Відтак, ці землі підлягатимуть використанню їх законними володільцями, у встановленому законом порядку за цільовим призначенням», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 червня 2021 р.

Податківець у Львові незаконно збагачувався на алкоголі і тютюні

Начальник одного із відділів головного управління Державної податкової служби у Львівській області систематично вимагав і отримував від 500 до 1000 грн щомісячно від кожного з понад 50 суб’єктів господарської діяльності.

Рубрика: Закон

13:18 15 червня 2021 р.

У Львові СБУ затримала керівників стратегічного підприємства Міноборони (відео)

У Львові Служба безпеки України викрила корупційний механізм, організований посадовцями державного підприємства Міністерства оборони України. За попередніми підрахунками, зловмисники завдавали державі збитки на пів мільйона гривень щомісяця.

Рубрика: Закон

13:37 14 червня 2021 р.

На Прикарпатті кримавторитета посадили в ізолятор, а потім перевезуть в іншу колонію

Повідомили про підозру кримінальному «авторитету» за те, що підбурював засуджених масово порушувати правила поведінки та поширював свій злочинний вплив.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу