Суд повернув військовим нерухомість у Львові | Новини Львова

Суд повернув військовим нерухомість у Львові

11:10 11 травня 2019 р.

  • 0


Фото: glavcom.ua

Верховний суд України поставив крапку в питанні усунення перешкод в користуванні нерухомим майном у Львові.

Про це повідомили в суботу, 11 травня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «В результаті кропіткої роботи та принципової позиції міністерства оборони України і військової прокуратури Верховним судом вирішено усунути перешкоди в користуванні нерухомим майном на вулиці Коперника, 27 у Львові загальною площею близько 350 квадратних метрів, а також земельної ділянки площею 0,3 га. Нерухоме майно тривалий час перебували у незаконному користуванні громадської організації Товариства військових мисливців та рибалок Західного регіону України».

«Починаючи з 1991 року, фонди та земельні ділянки колишнього військово-мисливського товариства союзного підпорядкування з метою отримання прибутків використовувались громадською організацією, яка самостійно проголосила себе правонаступником та власником державного майна. Разом з тим, згідно рішення Господарського суду міста Києва від 2002 року, залишеного в силі Верховним Судом України, з незаконного володіння громадської організації Товариства військових мисливців та рибалок мало бути повернуто 69 мисливських (риболовецьких) господарств та інших об’єктів», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Більшість з вказаних об’єктів Товариства ліквідовано або відчужено комерційним структурам та фізичним особам, що зумовило тривалий шлях до їх повернення законному власнику. Окремі об’єкти Товариством самостійно не використовуються, а з метою отримання прибутку здаються в оренду комерційним структурам», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми