Суд повернув сільській громаді на Львівщині 126 га

12:00 26 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: foursquare.com

Дрогобицька місцева прокуратура звернулася до господарського суду Львівської області з метою визнання недійним рішення Грушівської сільської ради, яка передала у оренду підприємству землі сільськогосподарського призначення, що входять до складу спадщини.

Про це повідомили в четвер, 26 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокуратура вимагала звільнити майже 126 га земель від незаконного використання. Приймаючи таке рішення сільська рада порушила вимоги Земельного та Цивільного кодексів України, Законів України»Про місцеве самоврядування в Україні»,»Про оренду землі», «Про оцінку землі», «Про державну реєстрацію речових права на нерухоме майно та їх обтяжень» і «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)». Таким чином, вказана сільрада передала у оренду земельні ділянки, якими не вправі була розпоряджатись».

«Під час розгляду справи орган місцевого самоврядування подав до суду Додаткову угоду про розірвання попереднього договору оренди. Відтак, завдяки вжитим прокуратурою заходам, територіальній громаді Грушева повернуто спірні земельні ділянки вартістю майже 2,5 млн. гривень», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини