Суд повернув Львівській міськраді вкрадене приміщення

11:15 30 липня 2018 р.


Фото: foursquare.com

Господарський суду Львівської області погодився з позовом обласної прокуратури в інтересах держави до одного з приватних підприємств щодо скасування запису про державну реєстрацію права власності на об’єкт нерухомості, а також його витребування на користь територіальної громади міста.

Про це повідомили в понеділок, 30 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Йдеться, зокрема, про нежитлове приміщення на вул. Антоновича у Львові, загальною площею 175,2 квадратного метра та вартістю понад один мільйон гривень. Як було з’ясовано, ані міська рада як дійсний власник будівлі складу, ані управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради як орган уповноважений управляти майном громади не передавали іншим особам майнові права на це майно (шляхом приватизації або іншого відчуження), а тому його слід вважати таким, що вибуло з володіння власника поза його волею і підлягає витребуванню від відповідача».

«Це й стало підставою для втручання у справу прокуратури, яка вжила достатньо заходів, щоб повернути майно законному власнику. Як наслідок, у липні, відомості про реєстрацію права власності на вказаний об’єкт нерухомості за Львівською міською радою внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:18 15 червня 2021 р.

У Львові СБУ затримала керівників стратегічного підприємства Міноборони (відео)

У Львові Служба безпеки України викрила корупційний механізм, організований посадовцями державного підприємства Міністерства оборони України. За попередніми підрахунками, зловмисники завдавали державі збитки на пів мільйона гривень щомісяця.

Рубрика: Закон

13:37 14 червня 2021 р.

На Прикарпатті кримавторитета посадили в ізолятор, а потім перевезуть в іншу колонію

Повідомили про підозру кримінальному «авторитету» за те, що підбурював засуджених масово порушувати правила поведінки та поширював свій злочинний вплив.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу