Суд оштрафував чиновника Львівської ОДА

10:28 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 873

Будинок №2 на вулиці Чоловського у Львові, в якому, зокрема, розташований Галицький районний суд
Фото: old.court.gov.ua

Чиновник Львівської обласної державної адміністрації несвоєчасно повідомила про продаж своєї частки квартири й придбання нової.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 15 травня: «Галицький районний суд у Львові визнав винною державного службовця категорії «Б» Львівської обласної державної адміністрації у вчиненні двох адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частиною 2 статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Як з’ясувалось, жінка отримала 173 тисяч гривень доходу від продажу частки квартири, а також набула у власність квартиру вартістю 753 тисяч гривень, проте несвоєчасно повідомила про такі суттєві зміни у майновому стані Національне агентство з питань запобігання корупції».

«За наслідками судового розгляду до винної особи застосовано стягнення у вигляді штрафу. Після набрання рішенням законної сили особа підлягає звільненню із займаної посади», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:00 11 грудня 2018 р.

56% опитаних не знають, що за секс без згоди загрожуватиме до 15 років

56% українок та українців навіть не чули про зміни з 11 січня 2019 року у Кримінальному і Кримінальному процесуальному кодексах України, які передбачають покарання за секс без згоди.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 222