Суд на Львівщині скасував приватизацію 15 соток землі

11:15 26 лютого 2019 р.

Яворівський районний суд

Яворівський районний суд
Фото: google.com.ua

Прокуратура на Львівщині виявила факт надання у приватну власність 15 соток землі із порушенням вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомили у вівторок, 26 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Орган місцевого самоврядування на Яворівщині надав фізичній особі у приватну власність земельну ділянку площею 0,1506 га вартістю понад 236 тисяч гривень із порушенням вимог антикорупційного законодавства. Один з депутатів Мужиловицької сільської ради, будучи суб’єктом відповідальності на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та проголосував «за» надання вказаної земельної ділянки рідному синові».

«Цей факт виявила прокуратура, позицію якої щодо визнання незаконним та скасування рішення сільради, підтримав і Яворівський районний суд. Крім цього, рішенням суду скасовано запис на право власності на ділянку, а також витребувано із володіння фізичної особи та повернуто у власність сільської ради земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та споруд», – поінформували також у прокуратурі.

«На виконання рішення суду, між фізичною особою та Мужиловицькою сільською радою підписано акт приймання-передачі цієї земельної ділянки, а до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено запис про скасування права приватної власності громадянина на неї. Таким чином, рішення суду виконано – протиправно надану землю повернуто законному власнику», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу