Суд на Львівщині призначив іспитовий строк директору лісгоспу

11:50 14 січня 2019 р.

Самбірський міськрайонний суд

Самбірський міськрайонний суд
Фото: sb.lv.court.gov.ua

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області виявили під час перевірки Турківського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» факти незаконного виписування лісорубних квитків на проведення рубок лісу об'ємом 974,3 м³ ліквідної деревини на площі 27,8 га.

Про це повідомили в прес-службі Державної екологічної інспекції у Львівській області, де також розповіли: «Розрахований розмір шкоди, заподіяної лісу становив 6 764 602 гривень. Матеріали перевірки були скеровано в УСБУ у Львівській області».

«Самбірським міським районним судом Львівської області 27 грудня 2018 року за матеріалами перевірки винесено вирок у кримінальній справі, яким колишнього директора Турківського ДЛГП «Галсільліс”»визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 Кримінального Кодексу України і призначено покарання у виді позбавлення волі на строк чотирьох роки з позбавленням права обіймати керівні посади у суб'єктах господарювання, які займаються лісозаготівлею строком на три роки без сплати штрафу. Відповідно до статті 75 Кримінального Кодексу України, засуджену особу звільнено від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він упродовж іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки», – поінформували також у прес-службі Державної екологічної інспекції у Львівській області.

«Встановлено іспитовий строк тривалістю два роки. Крім цього, вироком суду зобов'язано стягнути із засудженої особи в користь Львівської обласної ради шкоду завдану кримінальним правопорушенням в розмірі 5 224471 гривень», – повідомили також у прес-службі Державної екологічної інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу