Суд на Львівщині передав у комунальну власність 1,63 га

10:45 26 лютого 2019 р.

Жидачівський районний суд

Жидачівський районний суд
Фото: google.com.ua

Рішенням Жидачівського районного суду задоволено заяву органів прокуратури області в інтересах держави в особі Новострілищанської селищної ради про визнання відумерлою спадщини після смерті громадянина.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокуратура вимагала визнану відумерлою спадщину (земельну ділянку (пай) площею 1,63 га вартістю 1,4 млн. гривень) передати у власність територіальній громаді Новострілищанської селищної ради».

«У цьому випадку прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органом місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на цю землю, що могло призвести до її протиправного використання. Після набрання рішенням суду законної сили, завдяки заходам, вжитим прокуратурою на стадії реального виконання, земельну ділянку передано у комунальну власність», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу