Суд на Львівщині оштрафував трьох депутатів за голосування на свою користь

15:45 18 серпня 2017 р.

Депутати місцевої ради в Дрогобицькому районі приховали «конфлікт інтересів».

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 18 серпня, що троє депутатів місцевої ради в Дрогобицькому районі Львівської області, «будучи суб’єктами відповідальності за порушення, пов’язані з корупцією, всупереч інтересам територіальної громади, не повідомили у встановлених законом випадках про наявність у них реального конфлікту інтересів та проголосували за прийняття рішення із земельних питань на свою користь та користь близьких осіб». Таким чином, вони знехтували застереженнями в частинах 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка вимогає уникати конфлікти інтересів і врегульовувати їх. 

Відтак, Дрогобицький міськрайонний суд оштрафував цих трьох депутатів на понад 10 тисяч гривень. Про це поінформували сьогодні, 18 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу