Суд на Львівщині оштрафував посадовців і депутатів

10:15 17 липня 2018 р.

Червоноградський міський суд

Червоноградський міський суд
Фото: mistaua.com

Червоноградська місцева прокуратура взяла 2018 року участь у розгляді судами 25 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Про це повідомили у вівторок, 17 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Серед зловмисників – одинадцять посадовців шахт «Червоноградська» й «Великомостівська» та інших відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля», начальник колони Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону, три депутати Червоноградської міської ради, депутат Жовківської районної ради, депутат Жовківської міської ради, два депутати Куликівської селищної ради, державний реєстратор речових прав на нерухоме майно Рава-Руської міської ради, колишній посадовець Сокальської райдержадміністрації та інші».

«Адмінправопорушення стосуються порушення вимог фінансового контролю, зокрема, несвоєчасного подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (частина 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (2 статті 172-6 КУпАП). За результатами розгляду цих протоколів 20 осіб визнано винними та накладено стягнення у вигляді штрафів. Окрім цього, Червоноградською місцевою прокуратурою, в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», у органи влади та місцевого самоврядування скеровано дев’ять подань з вимогою усунення порушень вимог антикорупційного законодавства, за наслідками розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 20 посадовців», – поінформували також в обласній прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу