Суд на Львівщині оштрафував 18 порушників вимог фінансового контролю

12:20 3 липня 2018 р.

Старосамбірський районний суд

Старосамбірський районний суд
Фото: wikimapia.org

Самбірська місцева прокуратура передала цього року до суду 24 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Про це повідомили у вівторок, 3 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Серед порушників – депутати районної, селищної рад, заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради, заступник директора з виховної роботи коледжу, працівники лісових господарств, а також звільнені посадовці – начальник відділу райдержадміністрації, начальник одного із управлінь Державної інспекції сільського господарства у Львівській області».

«Зокрема, двадцятьом порушникам інкримінували частину 1 статті 172-6 (несвоєчасне подання без поважних причин декларації), а ще двом – частину 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані). За результатами розгляду зазначених протоколів вісімнадцять осіб визнано винними, а щодо шести судом закрито провадження, які, зазначимо, прокуратура оскаржує у апеляційному порядку», – поінформували також у прокуратурі.

«Загальна сума накладених судом штрафів становить понад 19 тисяч гривень. Крім цього, місцевою прокуратурою, в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», у органи влади та місцевого самоврядування скеровано 14 подань з метою усунення порушень вимог антикорупційного законодавства. Із них 11 уже розглянуто, до дисциплінарної відповідальності притягнуто п’ятьох осіб», – повідомили також у прокуратурі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини