Суд ЄС визнав, що Росія постачає озброєння на Донбас

15:05 25 січня 2017 р.

Заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Петухов назвав рішення суду Європейського Союзу про правомірність санкцій проти російського оборонного концерну «Алмаз-Антей» черговою перемогою у справі доведення відповідальності Росії за збройний конфлікт на Донбасі та продовження антиросійських санкцій.

Заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Петухов повідомив сьогодні, 25 січня: «Суд ЄС визнав, що Росія поставляє важке озброєння сепаратистам на Донбасі. Російський концерн «Алмаз-Антей» вирішив оспорити санкції, які на нього наклав ЄС. Ну що ж, вони отримали рішення, яким санкції підтверджено, а на додаток підтверджено, що Росія матеріально підтримує сепаратистів, зокрема і зброєю виробництва «Алмаз-Антей». 

«Ще одна перемога у справі доведення відповідальності Росії за збройний конфлікт на Донбасі та продовження санкцій», – наголосив на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» Сергій Петухов.

Натомість в інформаційній агенції УНІАН розповіли, що сьогодні, 25 січня, загальний суд Європейського Союзу підтвердив законність застосування санкцій через українську кризу проти російського державного підприємства «Алмаз-Антей», які полягали у вигляді заморожування активів. У сьогоднішньому рішенні Євросуду (першому про заморожування активів російської компанії у зв'язку з кризою в Україні) відхилено позов «Алмаз-Антей» і, таким чином, підтримано рішення заморожування активів компанії. 

Зокрема, Євросуд вважає, що Рада ЄС «не діяла непропорційно, ухвалюючи рішення заморозити активи підприємств, які обслуговують, матеріально чи фінансово, дії російської влади, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. У Євросуді також наголосили: «Заморожування коштів таких юридичних осіб дає можливість досягти мети, щоб запобігти ескалації конфлікту в Україні». 

У Євросуді також зазначили, що, «переслідуючи цілеспрямовано, по-перше, осіб та організації, відповідальних за дії, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, і, по-друге, осіб та юридичних осіб, які матеріально чи фінансово підтримують такі дії, Рада могла законно очікувати, що ці дії будуть припинені чи будуть коштувати дорожче тим, хто їх чинить, для того, щоб сприяти мирному врегулюванню кризи в Україні». Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в інформаційній агенції УНІАН.

У ній також де також нагадали, що ЄС у відповідь на кризу в Україні у 2014 році запровадив обмежувальні заходи до фізичних та юридичних осіб. «Алмаз-Алтей» є державним підприємством з виробництва пропиповітряного озброєння, включаючи ракети класу «земля-повітря» для російської армії. Разом з цим російська влада, постачаючи важке озброєння сепаратистам на сході України, робить свій внесок у дестабілізацію країни. «Алмаз-Алтей» просив анулювати продовження санкцій від 2015 та 2016 років.

dailylviv.com

До теми

21:44 22 січня 2021 р.

Брата генерала СБУ Василя Пісного - Петра затримали на півмільйонному хабарі - ЗМІ

У четвер, 21 січня, у Києві поліція затримала 62-річного мешканця Львова, який вимагав майже півмільйона гривень у громадянина, який хоче відкрити свою АЗС. За даними ОРД, оприлюдненими наступного дня, затриманим виявився Петро Пісний, рідний брат генерала СБУ і колишнього заступника керівника управління «К» СБУ Василя Пісного.

Рубрика: Закон

10:53 22 січня 2021 р.

Продаж зброї та боєприпасів: біля Яворівського полігону спіймали контрактника-продавця

На Львівщині внутрішня безпека Нацполіції викрила військового на протиправній діяльності. Старший сержант однієї з військових частин Збройних сил України налагодив «схему» продажу зброї та боєприпасів.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу