У прокуратурі Львівщини 51 раз оскаржували судові рішення в 2015 році

09:55 12 листопада 2015 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Судом касаційної інстанції задоволено 16 скарг прокурорів, ще 30 перебувають на розгляді.

«Органами прокуратури Львівської області постійно вживаються заходи щодо оскарження незаконних судових рішень, які постановлені як за позовами прокурора, так і справах, що порушують інтереси держави», – запевнили сьогодні, 12 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також повідомили:

«Зокрема, в поточному році органами прокуратури подано 51 апеляційну скаргу, з яких 36 судом на цей час задоволено. Водночас судом касаційної інстанції задоволено 16 скарг прокурорів, ще 30 перебувають на розгляді.

Так, завдяки оскарженню судових рішень в апеляційному та касаційному порядку прокуратурою попереджено неправомірне стягнення з державного підприємства майже 800 тисяч гривень та більше 1,6 млн. гривень – з державного бюджету. Крім цього, прокурори запобігли незаконному оформленню права власності на вісім об’єктів нерухомості загальною площею 113 тисяч квадратних метрів, а також на земельні ділянки площею 0,2 га.

До прикладу, прокурором Франківського району міста Львова в апеляційному порядку оскаржено рішення Франківського районного суду, яким задоволено позов трьох фізичних осіб та визнано за ними право власності на самочинно реконструйоване помешкання площею 280 квадратних метрів. Підставою для оскарження вказаного рішення став той факт, що позивачі реконструювали квартиру площею 61 квадратних метрів шляхом надбудови та добудови на прибудинковій території без відповідних дозволів та відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку, таким чином збільшивши площу житла до 280 квадратних метрів. Відтак, апеляційним судом Львівської області апеляційну скаргу прокуратури Франківського району міста Львова задоволено, рішення суду першої інстанції скасовано та ухвалено нове рішення, яким у задоволенні позову відмовлено».

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу