Соліст Львівської опери був адміністратором антиукраїнських груп в інтернеті, – ЗМІ

20:20 17 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: скріншот з «YouTube»

За даними джерел «ТСН», антиукраїнську сторінку вів Микола Санжаревський. Хоч сам він це заперечує.

Як інформував «ЩЛ», СБУ викрила у Львові адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах. Натомість в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1» повідомили сьогодні, 17 січня: «Микола Санжаревський розповів «ТСН» про «антиукраїнське» минуле у 2014 році. Гроші для так званої «ДНР» збирав, але не для бойовиків. Соліст балету Львівської опери Микола Санжаревський, якого звинуватили у співпраці з терористами, дав інтерв'ю «ТСН».

«Санжаревського підозрюють в антиукраїнській пропаганді і збиранні коштів для самопроголошеної «ДНР». Він зізнався, що 2014 року таки створював інтернет-скарбнички. Та, каже, гроші збирав для цивільних мешканців окупованих територій. Коли ж зрозумів, що кошти використовують терористи, припинив їх збирати», – поінформували також у «ТСН».

Санжаревський запевнив: «Визнаю, гаманці, про які йдеться, були створені мною у квітні 2014 року. Я зрозумів, що мої благі наміри використовуються зовсім в інших цілях іншими людьми. У зв’язку з цим я припинив будь-яку діяльність такого напрямку і звернувся до адміністрації «веб-мані» про блокування цих гаманців».

«Напередодні артист сходив на допит в СБУ. У його помешканні провели обшуки, вилучили техніку. І за збігом обставин, вже сьогодні СБУ розповіла, що викрила у Львові модератора антиукраїнських груп», – розповіли також у «ТСН».

Прес-секретар СБУ у Львівській області Олег Александров повідомив: «Спочатку він пройшов на бесіду до наших слідчих, а потім вже у нього у приміщенні відбулися слідчі дії за його присутності. Слідчі дії відбувалися до раніше відкритого кримінального провадження – йдеться про сприяння діяльності терористичної організації».

«За даними джерел «ТСН», сторінку вів саме Санжаревський. Хоча сам він це заперечує, – повідомили також у «Телевізійній службі новин» каналу «1+1»

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини