Смотрящий за львівським СІЗО організував канал постачання наркотиків: як працювала схема

14:38 10 вересня 2021 р.

Фото до новини

Налагодив наркотрафік та підібрав для цього учасників так званий «смотрящий» за одним із корпусів спецустанови. Серед учасників – утриманці слідчого ізолятора та місцеві мешканці.

Про це інформує Національна поліція України, пише Dailylviv.com.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції, організував злочинну діяльність неодноразово засуджений львів’янин.

Його було арештовано за скоєння вбивства та поміщено на час слідства до виправної установи. Там, маючи авторитет у кримінальних колах, він отримав статус так званого «смотрящого» за одним із корпусів та налагодив наркотрафік. У спільники залучив утриманців СІЗО та місцевих мешканців, частина з яких вже мала проблеми із законом за наркозлочини.

Під час слідства правоохоронці з’ясували, що між усіма учасниками були чітко розподілені ролі. Так, організатор координував групу, з його дозволу відбувалося придбання наркотичних засобів «на волі» та здійснювалася їх передача до установи для подальшого збуту ув’язненим. Учасники купували наркотики та психотропи, передавали різними каналами до СІЗО, збирали кошти за «товар». Здебільшого, зловмисники передавали «пакунки» під час етапування арештованих до судів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів