Слідчі наразі не мають доказів участі президента «Карпат» у ДТП на Львівщині

11:00 22 серпня 2017 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Заступник керівника обласного управління поліції Микола Самарчук запевнив: «Ознак травмувань зовнішніх під час проведення слідчої дії ми не помітили».

Друзі загиблої в аварії на Львівщині Наталії Тріли закликали поліцію не фальсифікувати провадження про смертельну ДТП за участі машини з кортежу львівського бізнесмена Петра Димінського. Вони твердять, що боротимуться за об'єктивний розгляд справи.

Брат загиблої дівчини Степан Мацевко отримав від свідків відеозапис перших хвилин після аварії, на якому помітна присутність на місці трагедії самого Димінського. Степан Мацевко коментував побачене на цьому відео так: «Він вийшов з «Мерседеса», попід кущі пішов в ту сторону і звідтам якби з зупинки вернувся вже до машини. Спочатку стоїть і дивитися, ну видно, що схвильований, тут він підходить до машини. Зі слів свідків, це його начальник охорони був, тут він підходить до «Мерседеса», робить якісь дії». 

Брат Наталії Тріли також повідомив: Окрім цього, є ще фото, як бізнесмен сідає в «Лексус» охорони після ДТП. Натомість Андрія Борща, який стверджує, що саме він був за кермом, ні на відео, ані на фото з перших хвилин аварії не видно».

Степан Мацевко певен, що 43-річний охоронець – це підставна особа. Брат Наталії Тріли пояснив: «Люди говорять, що його одразу там не було, тобто хтось його привіз. Він інвалід третьої групи, а для інваліда буде значне пом'якшення в покаранні. Такий випадок в них не перший, і вони вже мають напрацьований варіант таких випадків, вже є конкретні особи, які мають себе підставити».

Родичі загиблої кажуть, що є свідки, які бачили Димінського за кермом «Мерседеса», однак підтвердити це поліції люди бояться. Хоча правоохоронці й обіцяють очевидцям безпеку та анонімність. 

Натомість заступник керівника Львівського обласного управління Микола Самарчук запевнив: «Боятися немає чого, є способи і методи, які передбачені кримінально-процесуальним кодексом щодо захисту свідків». 

Сам Димінський від спілкування з журналістами відмовляється, спроби додзвонитися до нього марні. Проте з правоохоронцями бізнесмен вже встиг поговорити. 

Микола Самарчук повідомив: «Димінський був на місці пригоди, ознак травмувань зовнішніх під час проведення слідчої дії ми не помітили. Запропонували щодо проходження судово-медичної експертизи, він не відмовив. Вказує, що він був в іншому транспортному засобі – в «Лексусі»

Однак друзі загиблої в це не вірять, тому і прийшли до поліції по гарантії об'єктивного слідства. Товариш загиблої Роман Гапачило заявив: «Ми бачимо, що пробують зробити так, що водій, який потрапив і зараз є під слідством, взагалі не ця людина, яка зробила цю справу. Ми, ІТ-спільнота, ми є потужний організм, ми готові пікетувати прокурора, ми готові страйкувати, ми готові зробити все для того, щоби була чітка підзвітність оцих хлопців нам, щоб ми розуміли, що було зроблено».

Натомість нардеп Антон Геращенко стверджує, що людину, яка була за кермом, визначать за ДНК. Мовляв, вже призначено дослідження слідів біологічних матеріалів, які залишилися на подушці безпеки «Мерседеса», котра розкрилася в момент зіткнення. І якщо не буде ДНК-співпадіння із затриманим охоронцем, винуватця шукатимуть далі.

Про це повідомила «Телевізійна служба новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

18:04 20 жовтня 2020 р.

У власників стрипклубу забрали відкриту терасу Львівського палацу мистецтв

Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконне передання в оренду артмайданчика у історичному центрі Львова. Йдеться про відкриту терасу Палацу мистецтв.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу