САП відкрила справу на Петра Порошенка

16:48 22 травня 2019 р.

  • 0
  • 948


Фото: ukrinform.ua

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький після прийому екс-голови правління ПрАТ « ХК « Енергомережа» Дмитра Крючкова доручив порушити декілька кримінальних справ.

Про це повідомили в середу, 22 травня, на сторінці САП в інтернет-мережі «Facebook» , де також розповіли: «За результатами особистого прийому керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким громадянина Д.В. Крючкова «щодо правомірності дій колишнього Президента України, низки вищих посадових осіб органів державної влади, народних депутатів України та керівництва деяких суб’єктів великого підприємництва, у статутному капіталі якого частка державної або комунальної власності перевищує 50 відсотків, прийнято рішення та внесено інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань» за низкою фактів».

Зокрема, кримінальні справи порушені стосовно злочинної діяльності службових осіб ПАТ « Центренерго» та Фонду державного майна України. У заяві Крючкова вказується, що службові особи та члени наглядової ради ПАТ «Центренерго» , спільно з службовими особами ФДМУ та низкою службових осіб органів державної влади, використовуючи свої службові повноваження та статус, розподілили ключові посади в органах правління та наглядової ради ПАТ « Центренерго»  з метою розкрадання коштів товариства, контрольний пакет акцій якого належить державі.

Як стверджує заявник, спільні дії вказаної групи осіб координувалися народним депутатом України І.В. Кононенком та колишнім Президентом України. Результатом злочинних дій є реалізація схеми заволодіння майном ПАТ «Центренерго»  шляхом затвердження результатів конкурсу з приватизації належного державі пакету акцій товариства.

При цьому кошти в сумі понад шість міляьрдів гривень, які мали б бути отримані від такого відчуження, попередньо незаконно виведено з ПАТ «Центренерго»  та конвертовано через підконтрольні суб’єкти господарювання упродовж 2016-2018 років. Досудове розслідування розпочато за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України. Крім того, порушена справа стосовно злочинної діяльності службових осіб ПАТ « Центренерго» при закупівлі вугілля.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:45 26 червня 2019 р.

На Львівщині знищили вилучені наркотики

Спеціально створена комісія спалила в середу, 26 червня,наркотичні та нарковмісні засоби, психотропні речовини, прекурсори а також обладнання для їх виготовлення, вилучені з незаконного обігу.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 336

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Дебати: Марта Романяк - Наталя Тимчій (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу