Розпочато перевірки чотирьох львівських судів

18:45 6 жовтня 2015 р.


Фото: powerlexis.ru

В обласній прокуратурі повідомили у вівторок: «Судді порушували вимоги Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, якою задекларовано право кожного на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом».

«Вищою кваліфікаційною комісією суддів України розпочато перевірки стосовно суддів Личаківського, Галицького, Шевченківського районних судів Львова, а також Яворівського районного суду за фактами неналежного виконання ними службових обов’язків. У заявах прокуратура вказувала на істотні порушення цими суддями норм кримінального процесуального закону під час здійснення правосуддя зокрема, безпідставне затягування розгляду кримінальних справ та проваджень, що позбавляло можливості учасників судового процесу реалізувати свої процесуальні права», – повідомили сьогодні, 6 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Крім того, вказані судді порушували вимоги Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, якою задекларовано право кожного на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом. Загалом упродовж 2015 року прокуратурою Львівської області ініційовано перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України притягнення 17 суддів районних судів та апеляційного суду Львівської області до дисциплінарної відповідальності з підстав, передбачених статті 92 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

dailylviv.com

До теми

12:16 28 листопада 2020 р.

У Дрогобицькій колонії вбили 63-річного засудженого

Поліціянти встановили зловмисника, причетного до вбивства засудженого у Дрогобицькій виправній колонії. Ним виявився інший засуджений, який відбував покарання за скоєння вбивства.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу