Російські спецслужби нападають на храми МП, – СБУ

12:20 18 лютого 2019 р.


Фото: bug.org.ua

Спецслужби Росії вчиняють напади на храми і залякують священиків УПЦ МП з метою дестабілізації ситуації в Україні напередодні виборів.

Про це, як повідомили в понеділок, 18 лютого, в інтернет-виданні «Українська правда», заявив на координаційній нараді правоохоронних органів голова СБУ Василь Грицак. Очільник СБУ зазначив: «Чи буде втручання у вибори? Я переконаний, що буде. Спроби втручання в першу чергу будуть фіксуватися з боку Російської Федерації. СБУ уже фіксує, як «розігрується уже релігійна карта України».

«Після того, як Росія програла битву за томос, і в Україні створена православна церква, для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні на релігійному ґрунті наші «друзі» за поребриком вдаються до вчинення протиправних проявів щодо культових споруд УПЦ МП. Перед вчиненням якихось акцій екстремістського або протиправного характеру щодо культових споруд ставиться завдання залякувати представників УПЦ МП, щоби їх реакція, так би мовити, виглядала більше природною», – розповів Грицак.

Голова СБУ додав: «Напади на культові споруди Московського патріархату були організовані з території окупованого Донбасу, але у нас є підтверджені дані, що плани по дестабілізації або по зігранню релігійного чинника в Україні по дестабілізації ситуації на релігійному ґрунті узгоджувалися з ФСБ РФ у по Ростовській області».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу