Райсуд у Львові розгляне справу щодо знесення самобуду

17:30 19 жовтня 2016 р.

28 листопада у Личаківському районному суді на вулиці Лепкого, 1 відбудеться засідання за позовом Інспекції держархбудконтролю у Львові щодо примусового знесення самобуду на вулиці Личаківській, 259.

Про це повідомили сьогодні, 19 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що суддя Роман Головатий розпочне розгляд позову Інспекції держархбудконтролю 28 листопада о 14.10. У прес-службі також нагадали, що, за інформацією міського юридичного управління, будівництво на вулиці Личаківській, 259 здійснюється без належним чином отриманих документів і з порушенням містобудівної документації, відтак, торік у березні Держархбудінспекція у Львівській області вручила керівнику компанії-забудовника «Лідер Моноліт» постанову про вчинення адміністративного правопорушення, оштрафувала на 120 тисяч гривень та вручила припис про демонтаж.

Оскільки припис не було виконано, Інспекція держархбудконтролю у Львові звернулась із відповідним позовом до Личаківського районного суду. Однак тяганина триває у ньому досі. Тим часом, що за інформацією Інспекції, 24 червня 2016 року в компанії-забудовника вже змінився власник.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини