Райадміністрації Львова намагаються оскаржити в суді постанови патрульних

22:32 9 серпня 2016 р.


Фото: зі сторінки Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Упродовж травня та червня патрульні винесли п’ять постанов за порушення утримання вулично-шляхової мережі на начальників відділів комунальних господарств районних адміністрацій Львова.

«Райадміністрації Львова намагаються оскаржити у суді постанови за неналежне утримання вулично-шляхової мережі – повідомили сьогодні, 9 серпня, в Патрульній поліції Львова , де також розповіли подробиці:

«Упродовж травня та червня патрульні винесли п’ять постанов за порушення утримання вулично-шляхової мережі на начальників відділів комунальних господарств районних адміністрацій Львова. Штраф за таке порушення – згідно частини 1 статті 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг, вулиць тощо та неприйняття своєчасних заходів для відновлення безпечних умов руху) – 1020 гривень.

Серед основних порушень інспектори виокремили вибоїни, більші за чотири сантиметри, осідання дороги, більші ніж чотири сантиметри, напливи дороги, більші ніж два сантиметри, зелені насадження, ближчі за півметра до дороги, забрудненість та неналежне встановлення дорожніх знаків, зношення дорожньої розмітки на понад 30%, неналежні стандарти та видимість світлофорів, якщо бортовий камінь біля дороги пошкоджений на понад 20%, а також невідповідність люків та дощоприймачів вимогам Держстандарту України чи відхилення їх від рівня дороги на понад один сантиметр. Проте зараз всі постанови оскаржують в судах міста Львова, тому порушень районні адміністрації Львова не усувають.

Загалом, навесні інспектори сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Львова, провели комісійне обстеження в шести районах Львова і на семи дорогах державного значення. Склали 12 постанов, виписали три вимоги. Близько 60 відсотків порушень балансоутримувачі виправили».

Про це повідомили сьогодні, 9 серпня, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу