П'ять чиновників Львівщини роздали землю атовців депутатам і родичам

16:21 29 листопада 2016 р.

Фото до новини

Миколаївський районний суд Львівської області оштрафував п’ятьох осіб, дотичних до розподілу землі у селі Дроговиж Миколаївського району Львівської області, на 3400 гривень. Землю, яка б мали надати учасникам АТО, селищна рада роздала депутатам та членам їхніх родин.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 29 листопада, під час прес-конференції на тему: “Презентація результатів моніторингу конфлікту інтересів публічних службовців у Львівській області на основі методології громадського моніторингу «соціальних мереж близьких осіб декларанта» (СМБОД)”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова Західноукраїнського медіа-центру «Нова журналістика» Ігор Паславський.

За його словами, експерт вищезгаданого проекту Ірина Телька моніторила діяльність голови Миколаївської районної ради Львівської області Тараса  Зубрицького. І інформаційний ланцюжок привів її до афери зі землею у Дроговижі.

- Сільська рада селища Дроговиж прийняла рішення надати земельні ділянки для воїнів АТО. Проте ділянки, чомусь, отримали депутати сільської ради та їхні родичі. Серед цієї категорії раптом опинилася дружина заступника голови Миколаївської районної ради Львівської області, - повідомив Ігор Паславський.

Ірина Телька відразу ж звернулася з відповідними заявами до прокуратури. І в підсумку суд виніс рішення про сплату порушниками адміністративного штрафу.

У тому ж Миколаївському районі, але вже в селі Березина вирішили побудувати дитячий майданчик за програмою спільного фінансування, коли частину коштів надають з обласного бюджету, а частину – з місцевих.

- Кошторис будівництва цього майданчика зріс до 250 тисяч гривень. Хоча експерти стверджують, що він вартує не більше 62 тисяч гривень. Проте депутати районної ради вирішили, що дитячий майданчик у селі, де народився і виріс голова їхньої ради, Тарас Зубрицький, вартує того, аби забрати кошти з будівництва дитячого садка села Рудники та з реконструкції районного пологового будинку, - переповідає результати, які виявили під час моніторингу діяльності голови Миколаївської районної ради Львівської області Ігор Паславський.

Водночас він вважає, що виявляти та запобігати корупційним діям чиновників повинні не громадські активіста, а правоохоронні органи. Громадські організації можуть тільки допомагати, показуючи такі факти.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів