Пристрій, закладений у Львові під «Range Rover», знешкоджено

09:54 30 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: uagolos.com

Журналісти дізналися, що власник авто – «берсеточник», який недавно відбув покарання.

Як повідомляє департамент цивільного захисту облдержадміністрації, вчора, 29 жовтня, вибухотехнічний відділ НДЕКЦ (науково-дослідноий експертно-криміналістичний центр) при обласному управлінні МВС виявив під днищем автомобіля «Range Rover» на вулиці Тернопільській (біля будинку №17) у Львові (поруч із заправкою) пристрій, який ззовні нагадує вибуховий. За допомогою робото-технічного комплексу «Алевангард» його вилучили та знешкодили направленим пострілом.

Роботи з розмінування завершені о 19.30. Обласне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомило сьогодні, 30 жовтня, що до них було залучено 55 фахівців (зокрема, від ДСНС – 14) та 14 одиниць техніки. 

Залишки пристрою передано на експертизу для ідентифікації стану небезпеки. Проводиться дослідча перевірка.

За даними джерела газети «Сегодня», власник іномарки – «барсеточник» (злодій, який краде зі салонів автомобілів), котрий недавно відбув покарання.

Як повідомляв «Щоденний Львів», через пристрій, закладений під «Range Rover», евакуйовували мешканців навколишніх будинків.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон