Прикордонники знайшли на Львівщині в панчохах 320 пачок сигарет

15:00 14 березня 2018 р.

  • 0
  • 861


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Водій «Фольксвагена» загорнув контрабанду в жіночі панчохи й сховав у порожнинах шин.

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України повідомили сьогодні, 14 березня6 «Вчора в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Рава-Руська» прибув на виїзд з України по смузі руху «зелений коридор» легковий автомобіль «Фольксваген» під керуванням нашого співвітчизника. У прикордонників підчас огляду автомобіля виникли сумніви, щодо можливого переміщення прихованих предметів, тому було прийнято рішення про проведення поглибленого огляду.

«Під час подальшої ретельної перевірки іномарки спільна оглядова група у складі прикордонників Львівського загону та митників виявила 320 пачок цигарок «LD». Тютюнові вироби були загорнуті у текстильний матеріал (жіночі панчохи) та знаходились в порожнинах шин чотирьох робочих коліс. Цигарки були вилучені співробітниками фіскальної служби», – поінформували також на сторінці Західномго регіонального управління в інтернет-мережі «Facebook» також опублікували фотосвідчення.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:40 23 червня 2018 р.

Прикордонник на Львівщині погребував двома сотнями доларів

Під час оформлення подорожніх в пункті пропуску «Краківець» на в’їзд в Україну до прикордонника звернулась з неправомірною пропозицією пасажирка одного з автомобілів іноземної реєстрації.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 681

22:30 23 червня 2018 р.

На Львівщині вилучили 6,9 кілограма бурштину

Прикордонники Львівського загону виявили в суботу, 23 червня, майже сім кілограмів «сонячного каміння», яке незаконно намагалися вивезти до сусідньої країни.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 120

22:24 23 червня 2018 р.

На Львівщині викрили міжнародний канал торгівлі людьми

Працівники відділу боротьби зі злочинам, пов’язаними з торгівлею людьми й слідчого управління поліції Кіровоградщини спільно з СБУ та оперативно-розшуковим підрозділом Львівського прикордонного загону викрили в Рава-Руській міжнародний канал торгівлі людьми до Польщі.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 420