Прикордонники затримали в Україні 1432-х незаконних мігрантів

13:30 3 серпня 2018 р.


Фото: dpsu.gov.ua

На державному кордоні спостерігається зростання кількості нелегальних мігрантів.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «При цьому збільшення потоку «шукачів кращої долі» відмічається як на каналах легального, так і нелегального в'їзду. В першому півріччі цього року працівникиДержприкордонслужби зафіксували збільшення виявлених нелегальних мігрантів на 22%. Тобто, за шість місяців 2018 року затримано 1432 незаконних мігрантів (тоді як у 2017 році за цей період прикордонниками затримано 1173 нелегальних мігранти), з яких 417 – за незаконне перетинання кордону (в 2017 році – 327) та 1004 – за порушення правил перебування (в 2017 році 2017 – 810)».

«Водночас, під час заходів прикордонного контролю на державному кордоні у пропуску у в’їзді в нашу країну відмовлено 2 011 потенційним нелегальним мігрантам, а у 2017 році за аналогічний період не пропущено 1607 потенційних нелегалів. Про можливе збільшення кількості незаконних мігрантів нещодавно наголошував голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал», – поінформували також у Держприкордонслужбі.

«Петро Цигикал зауважив, що в Україні останнім часом нелегали почали переміщуватися групами. Зокрема групи по 13-15 людей були виявлені на східній ділянці кордону, а на кордоні зі Словаччиною виявлено групи, кількість яких складала 30 людей», – розповіли також у Держприкордонслужбі», – повідомили також у Держприкордонслужбі.

«Особливо відмічається активізація нелегального переміщення громадян В’єтнаму. Наприклад, якщо в першому півріччі 2017 року під час незаконного перетину затримано 30 громадян В’єтнаму, то за шість місяці цього року – 129 громадян цієї країни», – поінформували також у Держприкордонслужбі.

«Окрім громадян В’єтнаму, найчастіше прикордонники затримували громадян Іраку, Туреччини, Афганістану, Бангладешу, Марокко, Шрі-Ланки та Індії. Найбільше незаконних мігрантів охоронці кордону зупиняли на кордоні зі Словаччиною (141), Польщею (115), Молдовою (63) та Угорщиною (52)», – повідомили також у Держприкордонслужбі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу