Прикордонники затримали на Львівщині киянина

15:58 12 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Івана Галкіна в інтернет-мережі «Facebook»

Аби швидше перетнути кордон з Польщею, водій пропонував у пункті пропуску хабар.

«На Краковці за спробу дачі хабара затримано одного з подорожуючих», – повідомив сьогодні, 12 березня, речник Мостиського прикордонного загону Іван Галкін, який також розповіли подробиці:

«Водія автомобіля, який слідував за кордон через пункт пропуску «Краковець» на Львівщині, затримали та передали працівникам Національної поліції прикордонники Мостиського загону. Аби швидше перетнути кордон з Польщею чоловік пропонував хабара правоохоронцеві.

Вчора під час оформлення громадян у прикордонному відношенні на виїзд з України до інспектора прикордонної служби звернувся водій автомобіля марки «Фольксваген» київської реєстрації щодо допомоги у позачерговому перетині кордону в пункті пропуску. Також він надав прикордонникові свій закордонний паспорт, у який завчасно вложив кошти, сподіваючись таким чином схилити правоохоронця до вчинення протиправних дій.

Однак на неправомірну вигоду інспектор не погодився, натомість викликав старшого прикордонних нарядів та вжив заходів до затримання зловмисника. На місце події прикордонники негайно викликали працівників Національної поліції та направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 369 «Давання хабара». Після заходів документування чоловіка було передано працівникам внутрішніх справ. 

Зазначимо, що саме у цей час в сусідньому пункті пропуску «Шегині» «зелені берети» проводили акцію «Стоп корупція!», де закликали подорожуючих не пропонувати хабарів прикордонникам, а навпаки почати кожному із самого себе. Ще раз нагадуємо що суспільно-небезпечне явище корупції стосується і тих хто спонукає до неї, адже предмет давання хабара є аналогічним предмету його одержання».

Іван Галкін повідомив це сьогодні, 12 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував світлини з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів