Прикордонники затримали на Львівщині іракців і турка

10:40 16 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Прикордонники Мостиського загону попередили впродовж вихідних спроби незаконного перетинання державного кордону України нелегальними мігрантами.

Про це повідомили в понеділок, 16 липня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «У першому випадку співробітники відділу прикордонної служби «Нижанковичі», який охороняє ділянку українсько-польського кордону на Львівщині, затримали трьох громадян Іраку без документів. Правоохоронці виявили іноземців у ході пошукових заходів за інформацією дільничного інспектора прикордонної служби, якому в свою чергу про появу невідомих в населеному пункті повідомили місцеві мешканці».

«У ході розбору охоронці кордону з’ясували, що іноземці потрапили в Україну легально, однак на меті мали продовжити подорож до Європи в незаконний спосіб. Рішення у справі щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України прийматиме суд», – поінформували також у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

«Під час здійснення в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець» прикордонного контролю подорожніх, які виїжджали до Польщі, прикордонники затримали іноземця, який видавав себе за іншого громадянина. Під час перевірки документів у пасажирів мікроавтобусу увагу інспектора прикордонної служби привернув паспорт громадянина Туреччини. Прикордонник з’ясував суттєві відмінності між зовнішністю чоловіка та зображенням у паспорті, відтак, паспорт у громадянина виявився чужим. Згодом чоловік підтвердив, що паспортний документ йому не належить. Тепер подорожньому доведеться відповідати перед судом за спробу незаконного перетинання державного кордону України», – повідомили також у у Західному регіональному управлінні ДПСУ та опублікували фото затриманих.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини