Прикордонники затримали на Львівщині дезертира

15:05 16 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Мешканець Миколаєва намагався виїхати з України на рейсовому автобусі сполученням «Херсон-Познань».

«Сьогодні вночі в пункті пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні прикордонники затримали військовослужбовця однієї з військових частин, який самовільно залишив розташування частини та вже довгий час не з’являвся на службу – повідомили в понеділок в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби, де також розповіли подробиці:

«Відповідно до ухвали суду про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно розшукуваного військовослужбовця та спрацювання індексу «Розшук» бази даних доручень компетентних органів, прикордонники затримали 23-річного громадянина України, мешканця Миколаєва. Хлопець намагався виїхати з України на рейсовому автобусі сполученням «Херсон-Познань» за дійсним паспортом для виїзду закордон.  З приводу затримання розшукуваного прикордонники проінформували ініціатора та передали громадянина працівникам Військової служби правопорядку». 

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини