Прикордонники вилучили вчора на Львівщині 1300 пачок сигарет

11:10 13 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Водій «Крайслера» сподівався провезти цигарки в спеціально обладнаному сховку – під обшивкою салону автомобіля.

«Прикордонники Львівського закону зупинили вчора в пункті пропуску «Грушів» автомобіль марки «Крайслер» під керуванням громадянина України. Під час огляду автомобіля у прикордонників виникла підозра, що в салоні можуть бути товари, заборонені для перевезення через державний кордон», – повідомили сьогодні, 13 жовтня, в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, де також поінформували:

«Автомобіль було відправлено на поглиблений огляд. Відтак під обшивкою салону, у спеціально обладнаному сховку, працівники пункту пропуску виявили 1300 пачок цигарок марки «LD», «Мінск», «Lifa» та «ZD». Контрафактну тютюнову продукцію та автомобіль – вилучено та передано працівникам митниці. Суму конфіскату буде визначено додатково. На водія складено протокол про порушення митних правил».

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фотографії з місця події.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини