Прикордонники вилучили на Львівщині пістолет і 280 бойових набоїв

12:18 1 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: dpsu.gov.ua

Упродовж 2015 року прикордонники Західного регіонального управління у взаємодії з правоохоронними органами виявили 282 одиниці зброї та 3821 одиницю боєприпасів.

Учора в пункті пропуску «Краковець» на Львівщині, прикордонники Мостиського загону виявили 80 бойових набоїв калібру 7,62 мм. Під час заходів контролю на автомобіль «Ніссан» спрацював натренований на пошук зброї службовий собака Чок. У ході подальшої перевірки з-під сидіння авто прикордонники дістали пачки з набоями.

Житель Рівненщини, 47-річний водій автомобіля, був щиро здивований такою знахідкою прикордонників та в подальшому повідомив, що набої йому нібито не належать. Набої у громадянина вилучено. По факту виявлення ознак кримінального правопорушення були викликані слідчі органів внутрішніх справ та Служби безпеки України.

А прикордонники Львівського загону виявили у пункті пропуску «Угринів» пневматичний пістолет «Crosman -31» та 200 набоїв до нього. Українець сховав їх в конструктивні порожнини автомобіля марки «Сітроен», яким їхав до Польщі. Варто зауважити, що  в цьому випадку зброю, яку в подальшому правоохоронці вилучили, також «винюхав» службовий собака. Про знахідку проінформовано співробітників міліції.

Загалом упродовж 2015 року прикордонники Західного регіонального управління у взаємодії з правоохоронними органами виявили 282 одиниці зброї та 3821 одиницю боєприпасів. Про це повідомили сьогодні, 1 жовтня, на сайті Державної прикордонної служби України.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини