На Львівщині не пропустили до Польщі 40 кілограмів бурштину (оновлено: відео)

18:15 24 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

У пунктах пропуску «Рава-Руська» й «Грушів» результативно оглянули автомобілі.

«На всіх напрямках кордону із взаємодіючими правоохоронними органами та суміжними країнами організовано заходи щодо запобігання незаконному переміщенню бурштину через державний рубіж. В результаті чого тільки учора у двох пунктах пропуску на українсько-польському кордоні виявлено понад 40 кілограмів бурштину», – повідомили сьогодні, 24 вересня, в Державній прикордонній службі України, де також розповіли:

«Так, в пункті пропуску «Рава-Руська» прикордонники Львівського загону спільно з працівниками СБУ затримали автомобіль марки «Fiat» польської реєстрації. Водій, громадянин Польщі, намагався проїхати кордон смугою руху «зелений  коридор» з прихованими у фільтрі для очистки повітря, в паливній каністрі з мастилом та в панелі приладів автомобіля понад чотири кілограмами необробленого каміння бурштину. 

Крім того учора прикордонники Львівського загону під час спільного з польською стороною прикордонно-митного оформлення легкового автомобіля марки «Фіат» виявили 37 кілограмів бурштину. Під час перевірки іномарки  у пункті пропуску «Грушів» у прикордонного наряду Львівського загону виникла підозра щодо переміщення  громадянином України предметів та товарів прихованих в газовому балоні автомобіля. Адже під час  простукування  балону характерні звуки  вказували на можливу наявність сторонніх предметів в балоні.

У зв’язку з відсутністю можливості проведення поглибленого огляду газового балону даного автомобіля та з метою дотримання заходів безпеки, було прийнято рішення проінформувати суміжну сторону для здійснення поглибленого огляду вищезазначеного транспортного засобу із залученням спеціалістів газової служби Республіки Польща. В результаті перевірки суміжною стороною у газовому балоні  цього автомобіля, виявлено каміння бурштину загальною вагою понад 37 кілограмів».

Про це повідомили сьогодні, 24 вересня, на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу