Прикордонники Львівського загону знайшли 2,5 тисячі пачок сигарет серед залізної руди

12:40 24 липня 2015 р.


Фото: Державна прикордонна служба України

Під час перевірки потяга, який прямував до Польщі, спільною оглядовою групою під вантажем залізної руди було знайдено пакунки з тютюновими виробами.

Близько 2,5 тисячі пачок сигарет, які були приховані у вантажному потязі, виявили учора прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці. Під час перевірки потяга, який прямував до Польщі через залізничний  пункт пропуску «Володимир-Волинський-з/в» спільною оглядовою групою під вантажем залізної руди було знайдено пакунки з тютюновими виробами. Наразі проводяться заходи щодо встановлення причетних до даного правопорушення.

Ще понад дві тисячі пачок сигарет виявили в пасажирському потязі «Київ-Варшава» прикордонники Луцького загону та працівники митниці. Здійснюючи огляд потяга в конструктивних порожнинах підлоги та в міжстелевому просторі одного з купе були знайдені схованки з тютюновими виробами.

Власниками пакунків виявилися двоє громадянина України, які намагались перемістити сигарети до Польщі з метою продажу. Про це повідомили сьогодні, 24 липня, на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу