Прикордонники Львівського загону затримали турка та індійців

10:48 4 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

У міжнародному аеропорту «Львів» спрацювала база даних Інтерполу.

У Держприкордонслужбі повідомили в суботу, 4 лютого, що вчора в міжнародному аеропорту «Львів» під час оформлення на приліт в Україну рейсу «Стамбул-Львів» відбулося спрацювання бази даних Інтерполу на одного з пасажирів рейсу – 43-річного турка громадянина Туреччини, якого розшукують французькі правоохоронці за фінансування тероризму впродовж 2006-2008 років. Відтак, прикордонники Львівського загону затримали його й передали поліції.

Натомість у суботу, 4 лютого, вночі прикордонники відділу «Шегині» Львівського загону отримали інформацію про можливе переміщення через кордон групи нелегальних мігрантів. Відтак, на напрямку ймовірного руху порушників було виставлено прикордонний наряд «Секрет» та забезпечено оперативне прикриття охороняємої ділянки.

Над ранок наряд доповів, що бачить групу невідомих, яка прямує в бік кордону та розпочав переслідування і затримання невідомих. Негайно ж до місця події вибула група реагування прикордонного підрозділу і, через деякий час, за сто метрів від державного кордону прикордонники затримали шістьох чоловіків – вихідців з південно-східної Азії. 

Затриманими виявились громадяни Індії, віком від 21 до 28 років. В ході попереднього розбору було з’ясовано, що прибули вони в Україну легально, й за допомогою третіх осіб спробували незаконно дістатися Польщі, а далі країн західної Європи. 

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини