Прикордонники Львівського загону затримали сімох мігрантів з Азії (відео)

12:10 3 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: dpsu.gov.ua

Двоє невідомих нелегальних мігрантів. намагалися втекти, однак це їм не вдалося.

Сьогодні вночі прикордонники Львівського загону затримали сімох нелегальних мігрантів. Інформацію про групу, яка намагатиметься здійснити протиправний перехід кордону на ділянці відділу «Морозовичі», прикордонники отримали заздалегідь.

У ході перевірки отриманої інформації один з прикордонних нарядів виявив групу осіб, які рухалися в напрямку лінії кордону. При наближені правоохоронців двоє невідомих осіб намагалися втекти, однак це їм не вдалося.

У результаті затримано сімох чоловік без документів. Під час співбесіди вони розповіли, що один з них – громадянин Сирії, інші – громадяни Іраку.

Під час огляду навколишньої території прикордонники також виявили п’ять надутих камер до автомобільних коліс. Ймовірно, саме за їх допомогою нелегальні мігранти планували потрапити до Польщі, адже кордон на ділянці відділу «Морозовичі» проходить по річці Західний Буг.

Також за допомогою службової собаки поблизу місця затримання невідомих осіб виявили особу без документів, яка ймовірно супроводжувала нелегальних мігрантів. Усіх затриманих доставлено на відділ прикордонної служби.

Громадянина України передано співробітникам Володимир-Волинського райвідділу СБУ. А на громадян Іраку та Сирії складено адмінпротокол. Їх подальшу долю вирішуватиме суд. 

Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, на сайті Держприкордонслужби.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів