Прикордонники Львівського загону вилучили цьогоріч мільйон і 150 тисяч сигарет

12:40 27 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Цигарки допоміг виявити службовий собака, спеціально натренований на пошук тютюнових виробів.

«У пункті пропуску «Угринів» прикордонники Львівського загону завадили перевезенню через державний рубіж контрафактних тютюнових виробів. Їх, у автомобілі марки «Вольво» до Польщі намагався вивезти 46-річний громадянин України – повідомили сьогодні, 27 квітня, Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, де також розповіли подробиці:

«Цигарки в авто прикордонникам допоміг виявити службовий собака, спеціально натренований на пошук тютюнових виробів. Цигарки були заховані під обшивкою бокових стінок багажного відділення та в панелі приладів транспортного засобу, усього прикордонники вилучили 500 пачок цигарок марки «Compliment» та передали працівникам ДФСУ. 

Упродовж цього року прикордонниками Львівського загону було вилучено у 108 випадках один мільйон і 150 тисяч штук цигарок».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини