Прикордонники Львівського загону не пропустили цього року до Польщі 170 кілограмів бурштину

14:12 5 червня 2015 р.

  • 0


Фото: Державна прикордонна служба України

Упродовж тижня через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Рава-Руська» тричі намагалися вивезти з України «сонячне каміння».

Упродовж цього року персонал Львівського прикордонного загону у взаємодії з правоохоронними органами запобігли 11 спробам вивезення бурштину загальною вагою майже 170 кілограмів на суму майже 1,8 мільйонів гривень.

Учора громадянин України, виїжджаючи до Польщі автомобілем «Мітсубісі» через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Рава-Руська» на Львівщині, приховав бурштин. Для того, щоб провезти непомітно каміння,чоловік приховав його у багажнику серед особистих речей.

Працівники пункту пропуску виявили та вилучили майже вісім кілограмів бурштину. Товар передано на експертизу, а на порушника складено адмінпротокол.

Упродовж тижня це вже третій випадок виявлення «сонячного каміння» прикордонниками Львівського загону. Загалом упродовж цього року персонал Львівського прикордонного загону у взаємодії з правоохоронними органами запобігли 11 спробам вивезення бурштину загальною вагою майже 170 кілограмів на суму майже 1,8 мільйонів гривень. 

Про це повідомили сьогодні, 5 червня, на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу