Прокурори зауважили порушення законодавства державною виконавчою службою Львівщини

11:15 22 липня 2015 р.


Фото: zik.ua

Як встановлено у ході перевірок, проведених прокуратурою Львівської області, посадові особи органів державної виконавчої служби допускають порушення законодавства при виконанні постановлених судами вироків, якими призначено покарання у виді конфіскації майна.

Зокрема, службовцями не додержуються строки здійснення виконавчих проваджень, не вживається заходів до розшуку, встановлення йи оцінки майна засуджених, накладення арешту та його реалізації у дохід держави. Як наслідок, не забезпечується невідворотність покарання для винних осіб.

У ході перевірок встановлено також кримінально-карані порушення у діях державних виконавців. Для прикладу, прокуратурою Городоцького району Львівської області розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 382 Кримінального кодексу України, за фактом умисного перешкоджання працівниками ВДВС Городоцького РУЮ у Львівській області рішення Городоцького районного суду, яким постановлено конфіскувати на користь держави чотири тонни металобрухту – майна громадянина, засудженого за частиною 1 статті 213 Кримінального кодексу України (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом). З метою усунення виявлених порушень прокуратурою внесено вказівку керівнику Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Загалом, в поточному році в окресленій сфері прокурорами внесено 19 документів реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто вісьмох осіб та порушено питання про дисциплінарну відповідальність ще відносно 10 посадовців органів державної виконавчої служби. Про це повідомили сьогодні, 22 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу